جراحی لیفت صورت

اعمال جراحی پلاستیک جوانسازی که معمولاً همراه لیفت صورت انجام می شوند،لیفت ابرو و جراحی پلکها می باشند.در برخی موارد استفاده از پروتزهای صورت به بهتر شدن نتیجه کمک می نماید.گاهی لیپوساکشن صورت و غبغب همراه این جراحی انجام می شود.

درمانهای غیر جراحی جوانسازی نمی توانند نتیجه جراحی پلاستیک را داشته باشند ولی میتوانند به تاخیر انداختن جراحی پلاستیک صورت کمک کنند و یا نتایج جراحی پلاستیک را بهتر نمایند. این درمانها شامل تزریق چربی یا ژل، تزریق بوتاکس یا لایه برداریهای پوستی می باشند.

جراحی لیفت صورت ( فیس لیفت ) هم با بیهوشی عمومی و هم با بی حسی موضعی همراه با داروی آرامبخش زیر نظر متخصص بیهوشی امکان پذیر است .بسته به وسعت عمل مورد نیاز ، برش ها متفاوت می باشند.در نوع کلاسیک برش در ناحیه موهای شقیقه شروع شده و دور گوش در روی خطوط طبیعی می چرخد و نهایتاً در بین موهای پشت گوش پابان می یابد.لایه های عمقی صورت و عضلات بالا برده شده و پوست اضافی برداشته می شود.گاهی برای بهتر کردن وضعیت گردن برشی دیگر در زیر چانه داده می شود.برش ها با بخیه های ظریف بسته می شوند.بعد ازترمیم ، محل برش های عمل در داخل موها و در داخل خطوط طبیعی صورت و گوش مخفی هستند و به راحتی دیده نمی شوند. بعد از فروکش نمودن تورم بهبودی ظاهر صورت قابل توجه می باشد.نتیجه نهایی عمل شما نه تنها ظاهر جوانتر و سر حال تر می باشد بلکه همچنین باعث اعتماد به نفس بیشتر شما خواهد شد.
آنچه در مورد لیفت صورت نمیدانستید!

آنچه در مورد لیفت صورت نمیدانستید!

اساس جراحی لیفت صورت، کشیدن پوست نیست بلکه کشیدن لایه های احاطه کننده عضلات صورت است که SMAS نام دارد. بعداز کشیدن این لایه است که مقدار اضافی پوست را برمی داریم.

بیشتر بدانید
جراحی لیفت صورت

مطالب مرتبط با جراحی لیفت صورت در وبلاگ

بیشتر بدانید
جراحی لیفت صورت

مشاوره های مربوط به جراحی لیفت صورت

بیشتر بدانید